.info

województwo
wielkopolskie
Kalisz - Kobyla Góra

NOCLEGI w województwie wielkopolskim.  Reklama na rok i na pięć lat - cennik.
Zamówienie reklamy:  501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Kalisz, Kamienica, Kamińsko, Kamionna Karpicko, Kaźmierz, KąkolewoKąty, KępnoKleszczewo, Kobyla Góra


Kamienica - Ośrodek OAZA

KALISZ          
Miasto powiatowe położone 100 km na zachód od Łodzi na skrzyżowaniu dróg krajowych  12  (Pleszew - Sieradz),  25  (Konin - Ostrów Wlkp.) i dróg wojewódzkich 470 do Turka, 442 do Wrześni, 450 do Wieruszowa. Drugie co do wielkości miasto w Wielkopolsce, najstarsze miasto w Polsce. 142-145 - pierwsze wzmianki o miejscowości Calisia. Liczne zabytki (grodzisko z IX w., mury obronne, zabytki architektury sakralnej i in.), muzeum okręgowe, miejsce urodzin Adama Asnyka.

KAMIENICA
Wieś w gminie Wągrowiec, powiat wągrowiecki. Położona na południowym brzegu jez. Kaliszańskiego, 10 km na północny zachód od Wągrowca (droga gminna przez Bartodzieje). Dojazd: 5 na zachód od drogi wojewódzkiej nr  190  Wągrowiec - Margonin, oraz 10 km na wschód od Budzynia (droga krajowa nr  11  ). Czyste jezioro, doskonałe warunki dla żeglarzy. W sierpniu organizowane są tu festyny latawcowe.
 

Ośrodek Wypoczynkowy
Kamienica 11; 62-100 Wągrowiec
tel. 
601 438 242

biuro@ow-oaza.com.pl    www.ow-oaza.com.pl

Ośrodek Wypoczynkowy OAZA to luksusowy wypoczynek nad jeziorem Kaliszańskim, za umiarkowaną cenę. Oferujemy pobyt w wygodnych, w pełni wyposażonych domkach murowanych lub drewnianych, które usytuowane są w odległości 20 metrów od jeziora. Nieopodal ośrodka znajduje się piękny las będący idealnym miejscem do spacerów.
Jezioro Kaliszańskie znane jest z doskonałych warunków do żeglarstwa i windsurfingu. Posiada ono pierwszą klasę czystości, a jego szerokie i płytkie brzegi zapewniają bezpieczne warunki do kąpieli dla najmłodszych.
Raj dla wędkarzy - jezioro zapewnia bardzo dobre warunki do łowienia ryb. Amatorów grzybów na pewno ucieszy bogactwo pobliskich lasów.

Aby uprzyjemnić Państwu pobyt w naszym ośrodku, przygotowaliśmy kort tenisowy oraz boisko do siatkówki plażowej. Do dyspozycji Państwa również: stół bilardowy, stół do tenisa stołowego i miejsce na ognisko. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów.
Istnieje możliwość przyjęcia grupy 70 osobowej.

Serdecznie Zapraszamy.

 

KAMIŃSKO  
Wieś w gminie Murowana Goślina, powiat poznański. Położona 6 km na południe od Murowanej Gośliny na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Do Murowanej Gośliny droga lokalna, dalej droga wojewódzka  196  do Wągrowca i Poznania.

KAMIONNA
Wieś w gminie Międzychód, powiat międzychodzki. Położona nad rzeką Kamionką, 8 km na południowy wschód od Międzychodu.

KAROLEWO
Wieś w gminie Wronki, powiat szamotulski. Położona nad Wartą, pomiędzy Sierakowem i Wronkami - północna cześć Pojezierza Sierakowskiego. Dojazd drogą wojewódzką  145   i   150   .

KARPICKO      
Wieś w gminie Wolsztyn, powiat wolsztyński. Położona przy drodze wojewódzkiej  305  Wolsztyn Nowy Tomyśl, 2 km na północ od Wolsztyna (przedmieście).

KAŹMIERZ  
Wieś, siedziba gminy w powiecie szamotulskim. Położona nad rzeką Samą, na Pojezierzu Poznańskim, 20 km na północny Zachód od Poznania. Historia miejscowości sięga XIII w. - prawa miejskie od 1384 (miasto prywatne), utracone w XIX w. Rynek z kościołem parafialnym z 1494 r. (późnogotycki), zespół dworsko-pałacowy, zabytkowy dworzec kolejowy z początków XX w. Na północ od Kaźmierza - Zbiornik Radzyny.

Miejscowości gminy Kaźmierz: Bytyń, Brzezno, Chlewiska, Dolne Pole, Gaj Wielki, Gorszewice, Kaźmierz, Kiączyn, Komorowo, Kopanina, Młodasko, Nowa Wieś, Piersko, Pólko, Radzyny, Sierpówko, Sokolniki Małe, Sokolniki Wielkie, Witkowice.

KĄKOLEWO  
Wieś w gminie Osieczna, powiat leszczyński. Położona przy drodze krajowej nr  12  Leszno - Gostyń, 8 km na wschód od Leszna. XIX wieczny dwór eklektyczny.

KĄTY   
Wieś, osada leśna w gminie Murowana Goślina, powiat poznański.

KĘPNO           
Miasto powiatowe położone w południowej części woj. wielkopolskiego na skrzyżowaniu dróg krajowych  11  (Ostrzeszów - Kluczbork),   8   i międzynarodowej E67 (Syców - Wieruszów). Cmentarzysko kultury łużyckiej - "Górka Wiatrakowej", grodzisko średniowieczne, świątynie: kościół rzymskokatolicki p.w. św. Marcina, kościół ewangelicko-augsburski i synagoga wzniesiona w latach 1815-1816.

KLESZCZEWO
Wieś, siedziba gminy w powiecie poznańskim. Położona 18 km na południowy wschód od centrum Poznania, przy drodze wojewódzkiej nr  434  Kórnik - Kostrzyn. Pierwsze wzmianki historyczne z 1218 r., kościół drewniany p.w. Wszystkich Świętych z 1760 r.

Miejscowości gminy Kleszczewo: Bugaj, Bylin, Gowarzewo, Kleszczewo, Komorniki, Krerowo, Krzyżowniki, Lipowice, Markowice, Nagradowice, Poklatki, Szewce, Śródka, Tanibórz, Tulce, Zimin.

KOBYLA  GÓRA      
Wieś, siedziba gminy w powiecie ostrzeszowskim. położona 8 km na południowy - zachód od Ostrzeszowa w pobliżu drogi wojewódzkiej  449  Syców - Ostrzeszów.  Wzmiankowana już w 1387 r. Zalew na rzece Mierześnicy. W pobliżu najwyższe wzniesienie Wielkopolski szczyt Kobyla Góra - 284 m n.p.m.

Miejscowości gminy Kobyla Góra: Bałdowice, Bierzów, Ignaców, Kobyla Góra, Kuźnica Myślniewska, Ligota, Marcinki, Mąkoszyce, Mostki, Myślniew, Parzynów, Pisarzowice, Rybin, Zmyślona Ligocka, Zmyślona Parzynowska.

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

     Hotele             Hotele WARSZAWA 

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348;    534 110 120;    22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info