.info

województwo
podkarpackie

wieś Stępina

NOCLEGI w województwie podkarpackim.  Reklama na rok i na 2 lata - cennik.
Zamówienie reklamy: 
501 153 348, 534 110 120, 22 258 33 12   123noclegi@gmail.com  123@123noclegi.info

Sokołów Małopolski, Solina, Stalowa Wola, Stańkowa, Stara Bircza, Stara Wieś, Stasiówka, Stefkowa, Stępina, Stobierna, Straszęcin, Strzebowiska, Strzegocice, Strzyżów, Sufczyna, Szerzyny, Szufnarowa, Średnia Wieś, Świątkowa WielkaŚwilcza


Stępina 182 - Agroturystyka POD CHEŁMEM


Stępina 90 - Ośrodek STĘPINKA (konie)

STĘPINA  Stępina noclegi, noclegi w Stępinie
Wieś w gminie Frysztak, powiat strzyżowski. Położna na północ od Frysztaka, 2 km od drogi wojewódzkiej nr  988  Frysztak - Wiśniowa, Strzyżów. Podziemne fortyfikacje i schrony kolejowe z czasów II wojny światowej. 27-28 sierpnia 1941r. odbyło się tu spotkanie Adolfa Hitlera z Benito Mussolinim. MAPA

 Edyta i Andrzej Ziobrowscy  -  Stępina 90; 38-125 Stępina
tel.
664 185 140

ziobrowski@autograf.pl            www.stepinka.pl

galeria zdjęć (kliknkij)

szczegóły pod zdjęciami

Ośrodek "STĘPINKA" położony jest na terenie Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego (w gminie Frysztak).
Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy 3 domki drewniane z tarasami, wyposażone w łazienki, kuchnie z pełnym wyposażeniem, piece kominkowe
i telewizję satelitarną. W każdym domku może zakwaterować się do 5-ciu osób. Obok domków znajdują się kamienne grille i odpowiednie wyposażenie (stoły, ławki, huśtawki itp.).
Główną atrakcją naszego Ośrodka jest ujeżdżalnia, gdzie można pod okiem instruktora - uczyć się jazdy konnej i doskonalić swoje umiejętności.
Organizujemy całodniowe rajdy terenowe, a w przyszłości także rajdy kilkudniowe po pięknych okolicach naszego parku Krajobrazowego.
Na zamówienie kuchnia tradycyjna, domowa czyli regionalna, ze znanymi "proziakami" (podpłomyki) oraz bogaty wybór innych potraw. Można zamówić także wędzonego lub pieczonego pstrąga (w pobliżu stawy hodowlane).
Wokół wiele atrakcji; ścieżki przyrodnicze; góra "Chełm", słynne schrony kolejowe z czasów II wojny światowej.
Nie brak atrakcji również w okresie zimowym - w niedalekiej okolicy - wyciąg narciarski.   Zapraszamy cały rok.

 

 

 

 

 

POD CHEŁMEM  
Gospodarstwo Agroturystyczne 
Irena Winiarska i Józef Salamon
Stępina 182; 38-125 Stępina

tel. 17 277 65 35;  665 211 859, 693 886 535

pod.chelmem@poczta.onet.pl


http://agro-podchelmem.blog.onet.pl

Gospodarstwo POD CHEŁMEM zaprasza miłych gości na wypoczynek w ciszy, wśród zieleni i kwiatów w oddaleniu od dróg głównych, a nawet wiejskich zabudowań. Dojazd drogą asfaltową ze wsi Stępina w stronę Góry Chełm (za kościołem). Przygotowaliśmy dla Państwa 10 miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3-osobowych z możliwością dostawek.
Kuchnia w pełni wyposażona do dyspozycji Gości pragnących przygotować sobie posiłek samodzielnie. Na życzenie Państwa - Gospodyni zapewnia pełne całodzienne wyżywienie, z ekologicznych produktów własnego gospodarstwa. Udział i nagrody w licznych konkursach agroturystycznych świadczą o kunszcie kulinarnym i wzorowym prowadzeniu gospodarstwa (wypieki pieczywa, ciast, przetwory itp.). Na miejscu można zaopatrzyć się we wszelkie wyroby i przetwory, kupić miód i jajka. Do dyspozycji Gości piękny ogród z altaną do biesiadowania w każdą pogodę, jest miejsce na grill, ognisko, jest nawet ...armata, która czasem strzela na wiwat.
Organizujemy imprezy okolicznościowe (do 60-ciu osób).

  

Gospodarz poleca meble ogrodowe własnego wyrobu:
ozdobne ławki, huśtawki, krzesła, fotele ogrodowe.

 

 

Noclegi:  dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie, opolskie podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie, zachodniopomorskie

Internet (reklama, aktualizacje): Marek Lewandowski  tel.  501 153 348   22 258 33 12  
Copyright © 2001-2021 (domena opłacona do 2021 roku)   123@123noclegi.info